SORUMLU HİSSET, HAREKET ET, İYİ YAŞA…

Biz yeni nesil iyi yaşam elçileri olarak sorumlu hissettik ve ‘Hareket Et İyi Yaşa’ sosyal platformunu hayata geçirdik. Hayattaki en büyük mutluluk sevdiklerimizle geçireceğimiz uzun mu uzun yıllar. Bu yılların değerini çevremize anlatmak, sağlıklı ve iyi yaşamak için çıktığımız yolda, bizim gibi düşünenlerin aradıklarını buldukları, bizim gibi düşünmeyenlerin de ikna olacakları bu platformda bilgi ve yaşam enerjimizi paylaşacağız. Kısacası #sorumluhisset #hareketetiyiyasa sosyal mesajımız ile çevremize mutluluk saçacağız.

YÖNETİCİ MESAJI

Merhaba,
Yeni bir trend diye aksedilen sağlıklı yaşam binlerce yıldır insanların en önemli ilgi alanlarından biri. Geçmişten günümüze en önemli sağlıklı yaşam kaynağının hareket etmek olduğunu hepimiz zamanla öğrendik. Elbette pozitif yaşam ve sağlıklı beslenme de iyi bir yaşamın tamamlayıcısı olarak hayatımızda yerini aldı.

Hareket etmek!.. Spor yapmak için bir hışımla spor salonlarına yazılıyor, 1 hafta diyet uyguluyor, detoks suları içiyor ve birden bire kendimizi sağlıklıymışız gibi hissediyoruz. Planlı, detaylı ve hayatımızda alışkanlık yaratacak bir yaşam için adım atmaya üşeniyor ya da harekete geçmeye çekiniyoruz. Bu eksikliğin hayatımızda yarattığı boşluğu dolduracak yepyeni bir platformla bizim gibi düşünen ya da yeni bir yaşama adım atmak isteyen herkesi hareket etmeye çağırıyoruz.

Hareketetiyiyasa.com iyi bir yaşamı destekleyen, kendisi ve çevresi için sorumlu hisseden içerik, marka ve kişileri buluşturan dijital bir platform olarak yayın hayatına başladı ve çağrımıza yanıt veren herkesi “İyi yaşam elçisi” ilan ediyoruz.

Daha fazla beklemenize ve çevrenize iyi yaşamın temelinin sorumlu hissetmekten başladığını hatırlatarak sizde aramıza katılmaktan çekinmeyin.

Sevgiler.
Zeynep ÜNER
Kurucu İyi Yaşam Sözcüsü

KURUCU İYİ YAŞAM SÖZCÜMÜZ

İstanbul Üniversitesi’nde Sanat Tarihi öğrenimi gördü. On altı yaşında tanıştığı Herb Ritts fotoğrafları sayesinde fotoğrafa ve yayıncılığa merak sardı. On yedi yaşında stajyer olarak ve dekor taşıyarak başladığı Time Out İstanbul’da, her kademede görev yaptı ve sekiz yılın sonunda genel yayın yönetmeni oldu. Bu dönemde en sevdiği şey, derginin konsept kapaklarıyla birlikte kapak konularını yaratmak ve yılda iki kez moda sayılarını hazırlamak oldu. 2009 yılında Vogue Türkiye ekibine katıldı. Dört yıl yazı işleri müdürlüğü yaptıktan sonra, kreatif direktörlük görevini üstlendi. Daha önce Vogue Türkiye’nin yazı işleri müdürlüğünü yürüten Zeynep Üner, bir süredir GQ dergisinin Genel Yayın Yönetmeni görevinde.

İYİ YAŞAM SÖZCÜLERİMİZ

Ahmet Nakkas
Ahmet NakkasImaj Media & Spor Ltd Şti Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Aydın Duygu
Dr. Aydın DuyguBiotailor Labs Medikal Direktörü
Manolya Özek
Manolya ÖzekPozitif Manevra Psikolojik Danışmanlık ve Koçluk Merkezi, Kurucu
Psikoterapist, Danışman
Özgür  Tetik
Özgür TetikRunning Academy, Kurucu
Technogym Master Trainer
Ultra maraton yarışçısı
Tuğba Tetik
Tuğba TetikRunning Academy, Kurucu
Technogym Master Trainer