Evinizin spor salonundan neyi eksik?

Bir spor salonuna kaydolmak ve gitmeye çalışmak hele ki spor salonu iş ya da evinize uzaksaLBunun yerine evde spor yapmak daha iyi bir fikir olabilir. Özellikle keyfine düşkün spor severler bir de dekorasyondan anlıyorsa evini spor salonuna çevirebilir.

Kondisyon Bisikleti

Kondisyon bisikletinin, yaktığınız kalorileri ve pedal çevirme süresini gösteren dijital ekranlarının yanı sıra, kalp ritminizi de takip edebileceğiniz ekranları bulunur. Ayarlanabilir zorluk seviyeleri sayesinde günden günde formunuzu arttırabilirsiniz.

Mekik Aleti

Mekik aletleri sayesinde karın kaslarınızı geliştirmek mümkün. Dijital ekranların bulunduğu daha profesyonel mekik aletlerini tercih etmek gelişiminizi görmek için daha faydalı olabilir. Karın kası geliştirmek sabır isteyen bir süreçtir, bu süreçte beslenmeye dikkat etmek, temiz hava alıp bol su tüketmek yardımcı olacaktır.

Mini Stepper

Mini stepper, kalçayı ve baldırları çalıştırarak kilo vermenize yardımcı olur. Çok az yer kapladığı için özellikle küçük odalar için idealdir. Evinizde rahatça çalışabilir, gelişiminizi ayna karşısında müzik eşliğinde de izleyebilirsiniz.

Kas Geliştirme Bankı

Özellikle vücut geliştirme antrenmanları için tasarlanan kas geliştirme bankları, kademeli sırt eğimi özelliğiyle ağırlık kaldırırken vücudunuzu dengeler.  Ev için tasarlanan modelleri katlanabiliyor, böylelikle fazla yer kaplamıyorlar.

Koşu Bandı

Koşu bandı, ayarlanabilir hız seviyeleriyle evde düzenli olarak koşuya çıkmanızı sağlar. Üzerinde kondisyon verilerinizi gösteren dijital ekranlar bulunur. Böylece fit bir vücuda kavuşmak için ne kadar egzersiz yapmanız gerektiğini hesaplayabilirsiniz.

Son Yazılar